Zdravá, vyvážená snídaně = správný krok do nového dne

Metabolismus pracuje nepřetržitě, a proto potřebuje i přísun látek, které budou udržovat jeho chod.  Každé ráno, když vstáváte, Váš metabolismus  sice funguje, ale pomalu, protože od posledního jídla uběhlo 8 a více hodin.  Vydatná, zdravá snídaně  s dostatkem bílkovin (proteinu), vlákniny, mikro- a makroživin dodá tělu potřebnou startovací energii. Metabolismus zrychlí své procesy a usnadní spalování přebytečných tuků.

 

Ten, kdo ráno pravidelně správně snídá, se i během  dne stravuje mnohem rozumněji. Jeho tělo se ráno nasytilo, má co spalovat a člověk  nemá takovou potřebu konzumovat prázdné kalorie, tzn. jíst potraviny, které obsahují převážně rychlé cukry, ale nikoli vitaminy a minerály.

Naopak ten, kdo se ráno odbyde nebo nesnídá vůbec, má tendenci spořádat přes den více kalorických jídel a mívá také nutkání stále něco jíst i mezi jídly.

 

Jmenuji se Martina Kundrátová. S programem "Zdravá snídaně" jsem se seznámila před  12 lety, kdy jsem se spolu s manželem starala o 3 letá dvojčata a 12letého teenegera. Krátce předtím jsem nastoupila po mateřské dovolené zpět do práce a začal boj o čas. Skloubit dohromady práci, děti, kroužky, domácnost a ještě se udržovat v kondici bylo kolikrát hodně vysilující.  

 

Chleba s máslem a marmeládou jsem vyměnila za kvalitní snídani, která mi zaručuje přísun všech živin, které tělo po ránu pro správné nastartování potřebuje. Cítím se skvěle a mám mnohem více energie. Celkově se mi zpevnila postava a proštíhlila jsem se o 4 kg, přestože redukce váhy pro mě nebyla důležitá. Postavu si bez problémů  udržuji  přetože je mi již 50+  :-)

 

Na programu nejvíce oceňuji jeho jednoduchost a rychlost při přípravě.

 

                              Díky vlastním výborným zkušenostem  mohu tyto programy jen  doporučit.

 

Začít může opravdu každý. Zavolejte a domluvte si beplatnou nezávaznou konzultaci.

Vyplňte formulář a my Vám zavoláme.

 

Snídaně  by Vám měla dodat 20-25 % denní energie.

 

Zdá se Vám to logické?     Dává Vám to smysl?

Zamyslete se a odpovězte si na otázku, jaká je Vaše snídaně. Má dostatek proteinu, vlákniny, obsahuje všechny důležité vitamíny a minerály pro zdravý vývoj organismu?

 

Naše "Zdravá snídaně" je nízkokalorická,  s vysokým obsahem bílkovin, zasytí na několik hodin a napomáhá efektivně řídit tělovou hmotnost.

 

Nečekejte na novoroční předsevzetí, aby se vaše stravovací návyky změnily k lepšímu. Začněte svůj den s námi a pocítíte rozdíl nejen ve vaší energii, ale i ve vaší kondici. Vyplňte dotazník a udělejte první krok k lepšímu já!

 

* Jméno a příjmení
* Telefon
* E-mail
Poznámka
Město, věk, výška, váha, doba k zastižení na telefonu
Opište kód:

 

 

 

 Co dělat abychom se cítili fit a plni energie?

      - dopřejme si pestrou a vyváženou stravu

      - dostatek spánku

      - pohyb

 

Součástí vyvážené stravy by měl být dostatečný přísun

  • BÍLKOVIN (PROTEINU).  Protein je nezbytný pro vývoj svalstva a to vede ke spalování kalorií. Je to velmi důležitý stavební prvek. Pokud ho tělu nedodáme v dostatečném množství, organismus  ho musí získávat ze svalů a dalších orgánů.
  • VITAMÍNŮ a NENASYCENÝCH  MASTNÝCH KYSELIN OMEGA 3. Vitamíny jsou důležité pro správný růst a vývoj organismu. Omega 3 udržují zdravé srdce a krevní oběhový systém, zdravou kůži, klouby, vlasy
  • VODY - pomáhá hydratovat tělo. Pomáhá regulovat tělesnou teplotu. Je nezbytná pro přenos živin k buňkám a eliminaci odpadových látek z těla.
  • SACHARIDŮ - jsou pro tělo hlavním zdrojem energie. Jsou nezbytné pro správnou funkci centrálního nervového systému, ledvin a mozku.
  • VLÁKNINY - pomáhá přirozeně vylučovat škodliviny z těla. Působí preventivně proti rakovině tlustého střeva. Naše tělo potřebuje denně  25-30 g vlákniny. Průzkumy bohužel ukazují, že v současné době značné množství lidí tohoto příjmu nedosahuje.

 

Náš program pro kondici a zvýšení energie je založen na zdravé snídani s vyváženým množstvím vlákniny, proteinu, vitamínů a dotváří se na základě informací ze vstupní konzultace.

 

Výrobky pro cílenou výživu Vám dodají podporu potřebnou k dosažení skvělého vzhledu a pocitu bez ohledu na Váš aktuální věk.

 

               

                                CHCI SE NEZÁVAZNĚ DOZVĚDĚT VÍCE

* Jméno a příjmení
* Telefon
* E-mail
Poznámka
Město, věk, výška, váha, doba k zastižení na telefonu
Opište kód:

Copyright 2024 - super-vyziva.cz | Ochrana osobních údajů