Super výživa, zdravá snídaně, hubnutí

Od narození po celý život hraje výživa velmi důležitou roli v udržování optimální kondice organismu. Všichni potřebujeme vlákninu, vitamíny a minerály nezbyté pro správný růst, vývoj a udržení optimální činnosti organismu. Látková výměna neboli metabolismus je nedílná součást fungujícího lidského organismu. Jeho správná funkčnost ovlivňuje například trávení, je však také důležitá při hubnutí. Ne vždy metabolismus pracuje tak jak má, protože nemá ty správné podněty. Rychlost metabolismu se dá často velmi snadno upravit jednoduchými návyky, které pak celkově prospějí našemu zdraví.

 

Z našich průzkumů je patrné, že v dnešní uspěchané době většina lidí hazarduje ze svým zdravím. Málokdo si uvědomí, jak důležitou součástí našeho zdravého bytí je strava a zdravý životní styl. Dozvídáme se například, jak málo lidí zdravě vstoupí do nového dne takovou samozřejmostí, jakou je kvalitní snídaně a to do hodiny po probuzení. Tento problém není jen mezi dospělými, ale bohužel se s tím často setkáváme i mezi dětmi. Ty, dle našich vzorů mají špatné stravovací návyky a to vede k obezitě a jiným zdravotním problémům z toho vyplývajících. Samozřejmě, že z určité části za to může genetika, také prostředí, kde žijeme má nemalý vliv, ale až z 60%  to můžeme ovlivnit my sami a to správnými stravovacími návyky.

 

Řešení je velice jednoduché.

 

Díky stravovacím programům, sestaveným dle Vašich potřeb:

  • snadno vyživíte  a zregenerujete organismus
  • zdravě a bez hladovění zhubnete
  • budete ve větší  fyzické a duševní kondici
  • upravíte si hmotnost  směrem nahoru
  • dotvarujete si a proštíhlíte postavu
  • zajistíte si nárůst svalové hmoty
  • zlepší se Vaše sportovní výkony

 

 

 

Programy jsou vyvinuty lékaři - specialisty v oboru zdravé výživy a prověřeny miliony spokojených klientů. Jejich příprava zabere jen minimum Vašeho času, což jistě oceníte každé ráno. Snídaně s vysokým obsahem bílkovin odstraní hlad více, než vysoký obsah bílkoviny během oběda nebo večeře.

 

Pomůžeme Vám najít aktivní a zdravý životní styl, vysvětlíme proč je důležité pravidelně jíst a dodržovat pitný režim.

 

To nejdůležitější je  myslet na své zdraví a na to, jak být pohodlně aktivní a to  doslova v každém období našeho života!

S našimi klienty pracujeme lokálně i na dálku.

 

Kontaktujte nás a zeptejte se. Zdarma a Nezávazně!

* Jméno a příjmení
* Telefon
* E-mail
Poznámka
Město, věk, výška, váha, doba k zastižení na telefonu
Opište kód:

Copyright 2024 - super-vyziva.cz | Ochrana osobních údajů