Výživa pro fitness

Jak by měl vědět každý, kdo se zajímá o fitness, stravovací návyky, které si vytvoříe před, během a po cvičení, mají velký vliv na sportovní výkon a stavbu těla. Všichni sportovci touží po tom, aby jejich výsledky byly co nejlepší, aby byli fit a mohli svůj oblíbený sport provozvat co nejdéle.

Chcete-li získat maximum z tréninků v posilovně, tělocvičně nebo mimo ni, je důležité dodávat tělu efektivně energii. Bez správné výživy může cvičení samo o sobě skutečně vyčerpat základní živiny ve vašem těle, které potřebujete k regeneraci a k obnově.

Každý sportovec i ten rekreační by měl vědět, že během intenzivního tréninku, trvajícího více než hodinu by měl používat mimo  doplňování tekutin i sportovní výživu - nápoje

 

VÍM O ČEM MLUVÍM. SÁM NA SOBĚ JSEM SI TO VYZKOUŠEL A MOHU SROVNÁVAT.

 

Pomohu Vám upravit stravovací program podle Vašich individuálních sportovních, tréninkových, výkonnostních a regeneračních potřeb.

 

 

 

Díky vzestupné výkonnosti mě kolegové z oddílu přesvědčili, abych začal ve svých 45 letech závodit. A výsledek?

Jmenuji se Petr Kundrát, je mi 56 let. Od svých 15 let se věnuji karate. Já osobně jsem si nikdy nemyslel, že se tomuto sportu budu věnovat na závodní úrovni. Doslova obrat nastal, když jsem změnil své stravovací návyky a začal používat sportovní výživu. Již po velmi krátké době jsem cítil obrovský příliv energie a těšil se na každý trénink. 

Rovněž rychlá regenerace organismu mě velice překvapila, což se odrazilo na zvyšování tréninkových dávek.  

 

 

Různá medailová umístění na tuzemských i zahraničních soutěžích, 1. Místo Grand Prix Hradec Králové , Mistr republiky 2013bronz na Evropském šampionátu 2014 ve Veroněstříbro z evropského šampionátu 2015 v Rumunsku, bronz z British Championships 2016 v Londýně. Z poslední soutěže, které jsem se zúčastnil - MALTA OPEN 2017 jsem si přivezl bronz v kumite týmu bez rozdílu věku.

 

Vím, že za tyto ocenění vděčím trenérům a kolegům z týmu, ale stejnou měrou také mé životosprávě. Můj metabolický věk se pravidelným používáním produktů během jednoho roku snížil o 7 let a nejvíce oceňuji, že každé ráno vstávám z postele bez jakýchkoliv problémů - mám na mysli problémy spojené s věkem. :-) Produkty, které používám já, pomáhají dnes též mým svěřencům a kolegům z klubu.

 

 

 

Regenerace je důležitou součástí každé fyzické aktivity, tréninku nebo závodu.

 

Všechny výrobky sportovní výživy byly vyvinuty na základě nejnovějších vědeckých poznatků a je jedno jestli jste jen příležitostný běžec, nadšený jezdec na kole, rekreační fotbalista,  pravidelný návštěvník posiloven nebo vrcholový sportovec. Ucelená řada sportovní výživy má produkty potřebné pro přípravu, trénink i regeneraci svalstva, kterou ocení všichni.

Každý výrobek je testován na přítomnost zakázaných látek.

 

VYZKOUŠEJTE  JE I VY !

                                                                                                                    Nezávazná konzultace zdarma

 

* Jméno a příjmení
* Telefon
* E-mail
Poznámka
Město, věk, výška, váha, doba k zastižení na telefonu
Opište kód:

 

Copyright 2024 - super-vyziva.cz | Ochrana osobních údajů