Vytvarujte své tělo. Změňte svůj život !

Představte si, že se probudíte a cítíte se lehčí než kdykoliv předtím. To není jen sen! Naše unikátní metoda hubnutí a tvarování postavy je klíčem k vašemu novému já. Zapomeňte na neúčinné diety a vyčerpávající cvičení, které vám jen berou energii. S námi objevíte, jak můžete efektivně zhubnout a cítit se lépe, aniž byste museli obětovat to, co máte rádi.

 

SPOLEČNĚ TO DOKÁŽEME. PORADÍME VÁM JAK.

 

Naše přístupy k hubnutí jsou založeny na nejnovějších vědeckých poznatcích a jsou přizpůsobeny právě vám. Nejde nám jen o čísla na váze, ale o to, abyste se ve svém těle cítili skvěle. Naučíme vás, jak upravit stravovací návyky tak, aby vám přinášely radost a zároveň podporovaly vaše cíle v oblasti tvarování postavy.

 

POMŮŽEME VÁM.

 

Při regulaci váhy je nutné omezit spotřebu nasycených tuků a naopak dodat kvalitní nenasycené tuky. To je samozřejmě poněkud náročné na orientaci při výběru těch správných jídel a tak je nejjednodušší řešení začít s programem, který pro nás už profesionálně vypracoval odborník a upravil pro každodenní používání.

 

Připojte se k nám a staňte se součástí komunity, která podporuje vaši cestu za lepším já. Nezáleží na tom, jestli teprve začínáte, nebo hledáte novou inspiraci na své cestě - jsme tu pro vás, abychom vám pomohli dosáhnout vytoužených výsledků.

 

Nečekejte na zázrak. Staňte se jím! Klikněte a zjistěte více o našem programu, který vám změní život

 

 

UDĚLEJTE PRVNÍ KROK K VYSNĚNÉ POSTAVĚ

 

Jmenuji se Jaroslava Vošmerová, je mi 43 let, měřím 174 cm. Můj celoživotní boj je boj s nadváhou. Toto jsem vždy přisuzovala genetickým dispozicím. Celý život jsem držela nějaké diety, ale bez výrazného úspěchu. Když jsem shodila nějaký ten kilogram, brzy jsem váhu měla zase stejnou anebo ještě vyšší. Už jsem se smiřovala s tím, že má postava zůstane taková jaká je a já i okolí se s tím holt budeme muset smířit.

Přes mého přítele jsem se seznámila s mým poradcem přes zdravý životní styl, který mi navrhl jídelníček dle mé analýzy. A výsledek? ZHUBLA JSEM 13 KG. Z původních 94 kg mám po 5ti měsících 81 kg a po obvodech úbytek celkem 28 cm.

S programem jsem plně spokojena. Nevěřila jsem, jak jednoduché a pohodlné je vrátit se o "pár kilo" zpět, což pociťuji také na své fyzické kondici. S mým poradcem jsem v pravidelném kontaktu a již nepomáhá jen mne, ale doslova celé rodině, neboť můj přítel i mé 2 děti si mé nové stravovací plány doslova zamilovali.

 

Moje letní dovolená

Po 5 měsících

 

Víme od svých klientů, že jedna věc je, se rozhodnout (to je ten první, správný a důležitý krok), ale následně je nutné vydržet, neztratit motivaci a mít někoho, na koho se můžete obrátit, a který Vás podpoří nebo poradí. Jsme tu pro Vás. Součástí našich stravovacích plánů je poradenství a konzultace ZDARMA. Budeme s Vámi po celou dobu redukce nebo nabírání váhy a rovněž i po celou dobu fixace váhy.

 

Jmenuji se Marcela Šplíchalová. Po dětech jsem přibrala 20 kg. Samozřejmě, že mě to netěšilo, tak jsem se rozhodla s tím něco dělat. Ale bylo to jedno velké trápení. Odříkání a cvičení po nocích, když děti spaly.

Úpravou stravování jsem lehce hubla bez hladovění. Přestala mě pálit žáha, nebolí mě nohy a kolena. Po třech měsících jsem zhubla 12 kg, 13 cm v pase, 13 cm boky. Cítím se skvěle a energie mám na rozdávání. Postupně si váhu snižuji a udržuji.

Můj manžel chtěl zhubnout 6 kg, což se mu dlouho nedařilo a po těchto programech se mu podařilo za 3 měsíce shodit 10 kg a 10 cm v pase. Ráno se mu těžko vstávalo a byl často unavený z práce. Nyní nemá problémy s brzkým vstáváním a i po příchodu z práce už není unavený a je plný elánu.

 

Před

Po

společná fotka ze setkání v Mikulově v roce 2017

 

Naším cílem je Vaše spokojenost a radost z dobrého rozhodnutí!

Informace o našich programech získáte po vyplnění dotazníku.

* Jméno a příjmení
* Telefon
* E-mail
Poznámka
Město, věk, výška, váha, doba k zastižení na telefonu
Opište kód:

Copyright 2024 - super-vyziva.cz | Ochrana osobních údajů