Redukce váhy - hubnutí

Rozhodli jste se snížit svoji nadváhu a vytvarovat postavu? HUBNĚTE ZDRAVĚ! HUBNĚTE S CHUTÍ!

SPOLEČNĚ TO DOKÁŽEME. PORADÍME VÁM JAK.

 

Chcete skutečně shodit nějaké to kilo, abyste se cítili lépe?

Upravte své stravovací návyky.

POMŮŽEME VÁM.

 

Při regulaci váhy je nutné omezit spotřebu nasycených tuků a naopak dodat kvalitní nenasycené tuky. To je samozřejmě poněkud náročné na orientaci při výběru těch správných jídel a tak je nejjednodušší řešení začít s programem, který pro nás už profesionálně vypracoval odborník a upravil pro každodenní používání.

 

Zdravá, vyvážená a pravidelná strava je základním stavebním kamenem pro ubývání na váze.

Neváhejte, vyplňte dotazník a sami se přesvědčte, jak naše stravovací programy pro zdravé a bezpečné hubnutí fungují.

 

UDĚLEJTE PRVNÍ KROK K VYSNĚNÉ POSTAVĚ

 

Jmenuji se Jaroslava Vošmerová, je mi 43 let, měřím 174 cm. Můj celoživotní boj je boj s nadváhou. Toto jsem vždy přisuzovala genetickým dispozicím. Celý život jsem držela nějaké diety, ale bez výrazného úspěchu. Když jsem shodila nějaký ten kilogram, brzy jsem váhu měla zase stejnou anebo ještě vyšší. Už jsem se smiřovala s tím, že má postava zůstane taková jaká je a já i okolí se s tím holt budeme muset smířit.

Přes mého přítele jsem se seznámila s mým poradcem přes správnou výživu, který mi vypracoval jídelníček dle mé analýzy. A výsledek? ZHUBLA JSEM 13 KG. Z původních 94 kg mám po 5ti měsících 81 kg a po obvodech úbytek celkem 28 cm. Což znamená čtyři konfekční velikosti.

S programem jsem plně spokojena. Nevěřila jsem, jak jednoduché a pohodlné je vrátit se o "pár kilo" zpět, což pociťuji také na své fyzické kondici. S mým poradcem jsem v pravidelném kontaktu a již nepomáhá jen mne, ale doslova celé rodině, neboť můj přítel i mé 2 děti si mé nové stravovací plány doslova zamilovali.

 

Moje letní dovolená

Po 5 měsících

 

Víme od svých klientů, že jedna věc je, se rozhodnout (to je ten první, správný a důležitý krok), ale následně je nutné vydržet, neztratit motivaci a mít někoho, na koho se můžete obrátit, a který Vás podpoří nebo poradí. Jsme tu pro Vás. Součástí našich stravovacích plánů je poradenství a konzultace ZDARMA. Budeme s Vámi po celou dobu redukce nebo nabírání váhy a rovněž i po celou dobu fixace váhy.

 

Jmenuji se Marcela Šplíchalová. Po dětech jsem přibrala 20 kg. Samozřejmě, že mě to netěšilo, tak jsem se rozhodla s tím něco dělat. Ale bylo to jedno velké trápení. Odříkání a cvičení po nocích, když děti spaly.

Při objevení těchto programů jsem lehce hubla bez hladovění. Přestala mě pálit žáha, nebolí mě nohy a kolena. Po třech měsících jsem zhubla 12 kg, 13 cm v pase, 13 cm boky. Cítím se skvěle a energie mám na rozdávání. Postupně si váhu snižuji a udržuji.

Můj manžel chtěl zhubnout 6 kg, což se mu dlouho nedařilo a po těchto programech se mu podařilo za 3 měsíce shodit 10 kg a 10 cm v pase. Ráno se mu těžko vstávalo a byl často unavený z práce. Nyní nemá problémy s brzkým vstáváním a i po příchodu z práce už není unavený a je plný elánu.

 

Před

Po

společná fotka ze setkání v Mikulově v roce 2017

 

Naším cílem je Vaše spokojenost a radost z dobrého rozhodnutí!

Informace o našich programech získáte po vyplnění dotazníku.

* Jméno a příjmení
* Telefon
* E-mail
Poznámka
Město, věk, výška, váha, doba k zastižení na telefonu
Opište kód:

Copyright 2024 - super-vyziva.cz | Ochrana osobních údajů